Kelly Brook işe giderken yakalandı
İngiliz yıldız Kelly Brook, sunuculuğunu yaptığı radyo kanalına giderken objektiflere takıldı. Keyifli haliyle dikkat çeken Brook, yazlık kıyafetler tercih ettiği gözden kaçmadı.
MAGAZİN , 06 Nisan 2021 Salı, 08:53
Kelly Brook işe giderken yakalandı

İngiliz sunucu ve manken Kelly Brook, Londra sokaklarında görüntülendi. Her gün sunuculuğunu yaptığı radyo istasyonunun yolunu tutan 41 yaşındaki Brook, havaların ısınmasıyla birlikte görünüşünü de değiştirdi.

YAZLIK KOMBİN

İşe giderken yazlık bir kombin oluşturan Kelly Brook, altına kot pantolon üzerine de karın bölgesini açıkta bırakan beyaz bir gömlek tercih etti. Görünüşünü terlik giyerek tamamlayan İngiliz yıldızın keyifli halleri de dikkatlerden kaçmadı.

"FOTOĞRAFLARIMI RÖTUŞLUYORDUM"

Zaman zaman kilo alıp, vermesiyle bilinen İngiliz manken ve sunucu Kelly Brook, geçtiğimiz aylarda çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Brook, bir dönem 44 bedene çıktığını ve o dönemde sosyal medyada fotoğraflarını paylaşırken rötuşlayıp, daha ince bir görünüm ortaya çıkardığını itiraf etmişti.

"KENDİMİ OLDUĞUM GİBİ KABUL ETMEYİ ÖĞRENDİM"

Kelly Brook, Mail Online gazetesine verdiği röportajda kilolarıyla ve fiziksel görüntüsüyle ilgili düşüncelerini anlatmıştı. Brook, bir beden zayıfladığını ve kendini olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğini de sözlerine eklemişti. "Şimdi Instagram sayfamda gördükleriniz benim" diyen model, hala fotoğraflarını bazı filtreler yardımıyla daha iyi gösterdiğini dile getirmişti. Ünlü sunucu, konuyla ilgili, "Bu da bir tür kandırmaca" açıklamasını yapmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR