Kendi kendine yaşlandı
Bu yıl 18'incisi düzenlenen Marakeş Film Festivali başladı. Açılış gecesine damgasını vuranlardan biri de Naomi Watts oldu.
MAGAZİN , 30 Kasım 2019 Cumartesi, 13:54
Kendi kendine yaşlandı

51 yaşındaki oyuncu güzelliği ve zarafetinin yanı sıra estetik operasyon karşıtlığı konusundaki fikrini hala değiştirmemesi ile de dikkat çekti.

İki çocuk annesi Naomi Watts, bu yıl yarışmalı bölümün seçici kurulunda da yer alıyor.

Sade bir şıklık sergileyen Naomi Watts'ın yüzündeki ve boynundaki ince çizgiler, kırışıklıklar da gözlerden kaçmadı.

Naomi Watts, henüz 20'li yaşlarındaki meslektaşlarının bile hiç düşünmeden estetik kliniklerin kapısını çalmasına karşın kendini doğal yaşlanma sürecine teslim etti.

Watts, bir süre önce bir dergiye verdiği röportajda zaman zaman estetik müdahalelere ihtiyaç duyduğunun farkında olduğunu söyleyip "Ama ben oyuncuyum, çeşitli karakterlere hayat veriyorum. Yani yüzümün "yaşıyor olması" gerek" diye konuşmuştu.

En yakın arkadaşlarından biri olan Nicole Kidman yıllardır botoks, dolgu gibi müdahaleler yaptırırken Naomi Watts, bundan olabildiğince uzak durmakta kararlı olduğunu dile getirmişti.

Naomi Watts, estetik yaptıranları yargılamadığını belirterek "Bu konuda "asla yaptırmam" diyemem. Gerektiği zaman bunu düşünürüm" diye konuşmuştu.

18. Marakeş Film Festivali'nin seçici kurulunda Watts'ın yanı sıra li Essafi, Chiara Mastroianni, Rebecca Zlotowski, Mikael Persbrandt, Atiq Rahimi, Andrea Arnold, Tilda Swinton, David Mihod, Kleber Mendonca Filho da yer alıyor.

1968 yılında İngiltere'de dünyaya gelen Naomi Watts, efsane Pink Floyd grubunun ses teknisyeni olan Peter Watts'ın kızı.

Babasını çok küçük yaşta kaybeden Naomi Watts, kariyerine reklam filmlerinde oynayarak başladı.

İlk sinema deneyimini de 1986'da For Love Alone ile yaptı.

Ardından, David Lynch'in Mulholland Drive adlı filmi başta olmak üzere çok sayıda yapımda kamera karşısına geçti.

Meslektaşı Liev Schreiber ile 2005 ile 2016 yılları arasında birliktelik yaşadı.

Bu beraberlikten iki erkek çocuk sahibi olan çift, daha sonra yollarını ayırdı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR