Kendini mahkemeye verecek
Melih Gökçek kendi kazdığı çukura düştü. Dün, gazeteci Selin Girit ile ilgili bir hasthag başlatan Gökçek dünya listesinin bir numarasına kendisi girdi.
GÜNDEM , 24 Haziran 2013 Pazartesi, 11:19
Kendini mahkemeye verecek

Ankara Büyükşekir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter üzerinden BBC Türkçe muhabiri Selin Girit’e karşı bir kampanya başlattı.

Gökçek, Kadıköy Yoğurtçu Parkı’ndaki forumdan notlar aktaran Girit’i “ajanlık, vatan hainliği” gibi ağır ithamlarla suçladı.Girit, forumdaki konuşmacıların boykot önerilerini sürekli paylaşıyordu. Yazdığı şu tweet sonrası saldırı başladı:

\"\"
Melih Gökçek, #İNGİLTEREADINAAJANLIKYAPMASELİNGİRİT” diye bir hasthag başlatarak takipçilerini harekete geçmeye çağırdı.

Buna karşı olanların başlattığı #ProvokatörMelihGökçek hasthagi ise Melih Gökçek'in başlattığı Hasthag'i geçerek Dünya listesinin bir numarası olmayı başardı.

#ProvokatörMelihGökçek hasthagini kullananları mahkemeye vereceğini açıklayan Gökçek, öyle bir şey yaptı ki, twitter'da alay konusu oldu.

#ProvokatörMelihGökçek yazanları mahkemeye vereceğim diyen gökçek, aynı Hasthag'i kendisi de kullandı

\"\"


#ProvokatörMelihGökçek yazdığı için mahkemeye verilmekten korkan twitter kullanıcıları da bu twitle rahat bir nefes aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR