Kerem Bürsin, Hande Erçel'e olan aşkını ilan etti
FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ile birlikte başrolleri paylaşan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, Erçel ile birlikte çıktıkları Maldivler tatilinin ardından basın mensuplarıyla sohbet ederken güzel oyuncuyla yaşadıkları beraberliği de ilan etmiş oldu. Bürsin, "İlişkimizde her şey çok güzel gidiyor" ifadelerini kullandı.
MAGAZİN , 13 Mayıs 2021 Perşembe, 12:12
Kerem Bürsin, Hande Erçel'e olan aşkını ilan etti

FOX TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncaları Kerem Bürsin ve Hande Erçel, geçtiğimiz haftalarda Maldivler'e tatile gitti. Uzun süredir aşk yaşadıkları iddia edilen ikili, tatilde el ele görüntülenerek çıkan haberleri doğrulamış oldu. Türkiye'ye döndükten sonra görüntülenen Kerem Bürsin, sohbet ettiği basın mensuplarına Erçel ile yaşadığı aşkı anlattı.

"İLİŞKİDE HER ŞEY ÇOK GÜZEL"

TV100'de yer alan habere göre, Hande Erçel-Kerem Bürsin çifti, önceki gün Yeniköy'de görüntülendi. Karşılarında bir anda gazetecileri gören ikili, "Bize 5 dakika müsaade edin, hemen geliyoruz" dedi. Ardından muhabirlerin röportaj isteğini kırmayan Bürsin, ilişkisi hakkında ilk kez net bir şekilde konuşarak, "Her şey çok güzeldi. Moral depoladık. Şimdi işimizin başındayız. Senaryolar yazıldı. Önümüzdeki hafta çekimlere başlayacağız" dedi.

HANDE DE AŞKINI İLAN ETMİŞTİ

Hande Erçel de geçtiğimiz günlerde muhabirlerin sorularını yanıtlarken "Kerem Bey ile ilişkiniz hayırlı olsun. El ele fotoğraflarınız çıktı. Neler söyleyeceksiniz?" sorularına, "Teşekkür ederim. Her şey çok güzel" diyerek ilişkilerini ilk kez doğrulamıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR