Kerem Şen: Onlar güçlüyse biz de güçlüyüz
Antalya kampında Sönmez Medya'ya konuşan Kerem Şen, "Adana Demirspor güçlü bir rakip olarak görülebilir ama biz de güçlüyüz. İnşallah o maçı kazanacağız." dedi.
BURSASPOR , 22 Ocak 2021 Cuma, 08:24
Kerem Şen: Onlar güçlüyse biz de güçlüyüz

Timsah'ın genç kramponu Adana Demirspor maçı öncesi rakiplerine gözdağı verdi

KUVVETLENMEM LAZIM

Bursasporlu Kerem Şen yakın tarihte Türk futbolunda adından söz ettirmek için basamakları teker teker çıkıyor. Bu sezon ilk kez A Takım forması giyen 18 yaşındaki futbolcu gelişim süreci içinde. Antalya kampında Sönmez Medya'nın sorularını yanıtlayan Kerem Şen, "TFF 1. Lig zor ve kuvvet gerektiren bir lig. Benim de daha iyi olmam için daha çok kuvvetlenmem lazım. Bunun için de elimden gelenin en iyisini yapabilmek adına daha fazla çalışıyorum. Kendime Luka Modric'i örnek alıyorum. Takım içinde de herkes beni Modric'e benzetiyor. Ben de onun gibi olmak için çok çalışıyorum. İnşallah onun gibi olurum." ifadelerini kullandı.

DAHA ÇOK KONUŞACAKLAR

Yarın oynanacak Adana Demirspor maçıyla ilgili konuşan Kerem Şen, "İyi bir kamp dönemi geçirdik. İkinci devreyi daha iyi geçirmek için çok çalıştık. İlkyarıda Türkiye'nin bizi konuşması takımı daha çok motive etti. İkinci devre sergileyeceğimiz oyundan sonra bizi daha çok konuşacaklar. Bursaspor'u Süper Lig'e çıkartacağız. Adana Demirspor güçlü bir rakip olarak görülebilir ama biz de güçlüyüz. İnşallah o maçı kazanacağız." diye konuştu.

"Kariyer planımda öncelik Bursaspor'da. Sonra Avrupa'ya gitmek istiyorum. İlk maçlarımda çok heyecanlandım. Oynamaya başlayınca heyecanım azaldı. İlk kez milli takıma gideceğim. Daha önce böyle bir tecrübem olmamıştı." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR