Kıl payı kurtuldu! Kapıyı kapatıp son saniyede...
Bir korku filmi sahnesi gerçek hayatta yaşandı. Koridorda hızla koşarak kendisini takip eden kişiden kaçan kadın, dairesinin kapı kilidini açmak için anahtarlarıyla uğraştı ve takip eden kişi gelmeden saniyeler önce evinin kapısını kapadı.
DÜNYA , 08 Ekim 2021 Cuma, 14:23
Kıl payı kurtuldu! Kapıyı kapatıp son saniyede...

ABD New York'taki apartmanda sabahın erken saatlerinde eve dönen kadının yaşadığı gergin anlar videoya kaydedildi.

Polis, 23 Eylül'de yerel saatle gece 02.00'de, 50 yaşındaki kadını Bronx'taki evine kadar takip ettiği söylenen adamın yakalanması için 3 bin 500 dolar (yaklaşık 30 bin TL) ödül belirledi.

Çarşamba günü paylaşılan videoda, kadının dairesine kaçıp kapıyı kapatmadan önce kendisini takip eden kişiye doğru baktığı görülüyor.

Kadını takip eden adamsa kapı zilini çalmadan ve bariz sinirli şekilde havaya yumruk atmadan önce zorla içeri girmek için kilitli kapıyla boğuşuyor.

Daha sonra da geri dönüp 168. Cadde'yle Sherman Bulvarı'nın köşesindeki daireyi terk ediyor.

New York Polis Teşkilatı (New York Police Department -NYPD) Crime Stoppers uzun boylu, siyahi ve saldırı esnasında mavi kot pantolonla beyaz atlet giyen adamın, kadını takip edip evine girmeye çalıştığını duyurdu.

Atılan tweette, "Hırsızlığa teşebbüsten ARANIYOR... Bu kişi, kadın kurbanı takip etti ve dairesine girmeye çalıştı" dendi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR