Kılıçdaroğlu Bursalı partililerin bayramını telefonla kutladı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursalı partililerinin Ramazan Bayramı'nı telefon bağlantısıyla kutladı.
BURSA , 06 Temmuz 2016 Çarşamba, 15:20
Kılıçdaroğlu Bursalı partililerin bayramını telefonla kutladı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu telefonla aradı. Kılıçdaroğlu telefonda partililerin bayramını kutladı.

\"\"

CHP Bursa İl Başkanlığı Kültürpark'ta bayramlaşmada buluştu. Bayramlaşmaya CHP Bursa milletvekillerinin yanı sıra Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türk Yılmaz İl Başkanı Şadi Özdemir, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

KILIÇDAROĞLU TELEFONLA BAYRAM KUTLADI

Kültürpark Özgen bahçesinde düzenlenen bayramlaşma töreninde il başkanı ve milletvekilleri partilileri girişte karşılayarak tek tek bayramını kutladı. CHP Bursa İl Başkanlığının Kültürpark Özgen Çay Bahçesi’ndeki bayramlaşmasında Kemal Kılıçdaroğlu sürprizi yaşandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık cep telefonuyla Kılıçdaroğlu’nu aradı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu da çay bahçesini dolduran partililerin bayramını kutladı.

\"\"

Kılıçdaroğlu, “Hepinize mutlu ve huzurlu bayram diliyorum. Güzel Türkiye için, Türkiye’de yaşayacak çocuklarımız için hep birlikte mücadele edeceğiz. Ben yol arkadaşlarıma, Cumhuriyeti savunanlara, demokrasi ve özgürlüğü savunanlara, herkese iyi bayramlar diliyorum. Hepinizi yürekten kucaklıyorum” dedi.

CHP’nin bayramlaşma törenine katılan Bursa milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil ve Erkan Aydın kısa bir konuşma yaparak vatandaşların bayramını kutladı. Törende konuşan CHP İl Başkanı Şadi Özdemir, terör sebebiyle bayramların buruk geçtiğini hatırlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR