Kim Kardashian'dan Kanye West'e: Seni ömür boyu seveceğim
Kim Kardashian, boşanma aşamasında olduğu eşi Kanye West'in doğum gününde sürpriz bir paylaşımda bulundu. West ve üç çocuğuyla birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram'dan yayınlayan Kardashian'ın notu dikkat çekti.
MAGAZİN , 09 Haziran 2021 Çarşamba, 10:21
Kim Kardashian'dan Kanye West'e: Seni ömür boyu seveceğim

2014 yılında Kim Kardashian ile dünyaevine giren ve şimdilerde boşanma aşamasında olan ABD'li rapçi Kanye West, 44 yaşına bastı. Kardashian, West'in doğum gününü 227 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından kutladı.

"SENİ ÖMÜR BOYU SEVECEĞİM"

Kanye West ve üç çocuğu ile birlikte çekilen fotoğrafını paylaşan reality show yıldızı, gönderisine, "Doğum günün kutlu olsun. Seni ömür boyu seveceğim!" sözlerini not düştü. Kardashian, bu paylaşımı ile boşanıyor olmalarına rağmen West'e olan aşkının kaybolmadığını gözler önüne serdi.

EVLİLİK SÖZLEŞMESİNE BAĞLI KALDILAR

West'in ile Kim Kardashian'ın boşanma davası sürüyor. Kim Kardashian ve Kanye West, bu süreçte uyumlu olmayı sürdürüyor. Evlilik sözleşmesine bağlı kalan ikili, ayrıca çocuklarının ortak velayeti konusunda da hemfikir.

Çiftin, ikisi biyolojik, ikisi taşıyıcı anne yöntemiyle sahip oldukları dört tane çocukları bulunuyor.

SÜRPRİZ AŞK İDDİASI

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda ünlü rapçinin yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. West'in, Bradley Cooper ile ayrılığından sonra adı kimseyle anılmayan ünlü model Irina Shayk ile birliktelik yaşadığı konuşuluyordu.

Söz konusu söylenti, 'DeuxMoi' adlı Instagram hesabından yapılan paylaşımlarla ortaya çıkmıştı. İsimsiz bir kullanıcının, "Kanye West, şimdi gizlice Irina Shayk, namı diğer Bradley Cooper'ın bebeğinin annesiyle çıkıyor" mesajı dedikoduları alevlendirmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR