Kimse beni çıplak görmek istemez
Ünlü Kardashian ailesinin annesi Kris Jenner Playboy'a neden soyunmayacağını açıkladı.
MAGAZİN , 13 Nisan 2014 Pazar, 13:17
Kimse beni çıplak görmek istemez

ABD televizyonlarında yayınlanan popüler realite şov 'Keeping Up With The Kardashians' ile tanınan 58 yaşındaki Kris Jenner Playboy dergisine soyunacağı söylentilerine cevap verdi.

Avustralya'nın radyo kanalı KIIS FM'de yayınlanan Kyle and Jackie O Show adlı programa telefonla katılan Jenner, sunucu Kyle Sandilands'ın sorularını yanıtladı. Bikinili fotoğraflarını Instagram'da yayınlamasının ardından Playboy'a poz vereceği söylentileri çıkan Kris Jenner 'Kimsenin beni çıplak görmek isteyeceğini sanmıyorum. O fotoğrafların amacı benim yaşlarımdaki kadınların bikini içinde güzel görünebileceğini göstermek ve yaşıtlarımı teşvik etmekti' dedi.

Jenner kocasının cinsiyet değiştireceği söylentilerine de açıklık getirdi. Bruce Jenner'ın cinsiyet değişikliği ile ilgili kendisine soru yöneltildiğinde hattan düşen Jenner hızla tekrar yayına bağlanarak soruları yanıtladı. İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre Kris Jenner, Bruce Jenner ile ilgili bu tip dedikoduların 70'li yıllardan beri dolaştığını ve asılsız haberler olduğunu ifade etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR