Kırmızı Oda'nın 42. bölüm fragmanında sürpriz isim!
TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'nın sezon finali bölümünden ilk fragman yayınlandı. Dizinin 42. bölümünde TRT1'de izleyiciyle buluşan Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar, Kırmızı Oda'ya konuk oluyor. Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i psikolojik problemlerinden kurtulabilmek için Doktor Hanım'dan yardım isteyecek.
MAGAZİN , 16 Haziran 2021 Çarşamba, 10:50
Kırmızı Oda'nın 42. bölüm fragmanında sürpriz isim!

Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek karakterlerin yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisi, 18 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek olan 42. bölümüyle sezon finali yapacak. Sezon finalinde Budayıcıoğlu'nun TRT1 ekranında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinden sürpriz bir isim konuk olacak.

ZAFER, MİTRA'NIN KİM OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Babası Vahit'in ölümünden sonra Mitra'nın babasının yasak aşkı olduğunu öğrenen Zafer, eşine geri dönme kararı alıyor. Karısıyla el ele tutuşarak Doktor Hanım'a gelen Zafer, karşısında Mitra'yı görüyor.

GÜLBEN, KIRMIZI ODA'YA GELİYOR

Ciddi psikolojik hastalıkları olduğu bilinen Gülben, Esat'ın annesinin istediklerini yapmak için tedavi olmaya karar veriyor. Bunun için harekete geçen Gülben, yardım almak için Doktor Hanım'ın kliniğine gidiyor. Kırmızı Oda dizisinde Gülben'in hikayesinin yeni sezonda da devam etmesi bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR