Kıskançlık krizi faciaya neden oluyordu!
İzmir'in Konak ilçesinde eski nişanlısının başkası ile birlikte olmasını içerleyen A.E yakınları ile birlikte nişanlısının yeni sevgilisinin mahallesini bastı. Pompalı tüfekler ile eski nişanlısının yeni sevgilisine ateş ederken, tüfekten çıkan saçmalar 3 çocuğa isabet etti.
GÜNDEM , 23 Ekim 2012 Salı, 09:47
Kıskançlık krizi faciaya neden oluyordu!

Zeynep K. (17) nişanlısı Ahmet E.'den 6 ay öne anlaşamadıkları gerekçesi ile ayrıldı. Yaklaşık on gündür M.Ç ile görüşen Zeynep K. 'nın bu durumundan haberdar olan Ahmet E.'nin babası Kemal E. Topladığı 15 kişi ile Mustafa Ç'nin oturduğu sokağa gitmek için yola koyuldu. İddialara göre elinde pompalı tüfek olan gruptakilerden biri, Mustafa Ç.'yi görünce rastgele ateş açtı. Bu sırada silahtan çıkan saçmalar o sırada sokakta bisiklete binen Murat İşler'e, dedesi ile birlikte kaldırımda oturan Seher Belten'e ve arkadaşları ile birlikte sokakta oynayan Enes Alpağat'a isabet etti. Mahalle sakinlerinin durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirmesi üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri yaralı çocukları çevredeki hastanelere kaldırdı.

Tedavisi devam eden 3 çocuğun da hayati tehlikelerinin bulunmadığı ve tedavilerinin sürdürüldüğü belirtildi. Torunu ile birlikte kaldırımda otururken gözlerinin önünde torununa saçma isabet eden Seher Belen'in dedesi Selahattin Demirtaş, olay ile alakalı şu sözleri kullandı. "Bir anda sokağın aşağısından 15 kişilik grup silahlarla yürümeye başladı. Silah sesi ile birlikte torunumun vurulduğunu gördüm. Ben ve torunum ölümden döndük. İki taraf daha önce de kavga etmiş. Artık bu tür olayların bir son bulmasını istiyoruz." Polis ekipleri, baba Kemal E. ve oğlu Ahmet E. ile birlikte O.E., V.D. ve S.D.'yi gözaltına aldı.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR