Kocaeli kampının önemi çok büyük!
Bursaspor'un Kocaeli kampı yarın başlayacak. Yeşil Beyazlılar 10 gün sürecek kamp koyunca fiziksel eksiklerini gidermeye çalışacak. Teknik heyet kampı sezon başı hazırlığı şeklinde nitelendiriyor.
BURSASPOR , 30 Eylül 2021 Perşembe, 08:24
Kocaeli kampının önemi çok büyük!

Bursaspor'da tüm dikkatler yarın başlayacak ve 11 Ekim'e kadar sürecek Kocaeli kampına çevrildi.

ÖZCAN BİZATİ REFERANS OLDU

Antalya Belek'e gitmeye hazırlanan ancak hem otellerdeki fiyat yüksekliği hem de teknik direktör Özcan Bizati'nin daha önce Kocaeli'nde yaptığı kamptan memnun ayrılmasını referans alan Yeşil Beyazlı yönetim takımın 3 haftalık arayı körfezde geçirmesini kararlaştırdı. Buna göre Bursaspor yarın tam kadro halinde Kocaeli'ne hareket edecek. Teknik direktör Özcan Bizati bu Kocaeli kampını kalan maçlar için hayati önemde görüyor.

FİZİKSEL AÇIDAN GERİLEDİLER

Fatih Tekke döneminde takımın ağırlıklı olarak taktik çalışması ve kuvvet antrenmanlarından uzak kalması Yeşil Beyazlı kramponların fiziksel açıdan geriye götürdüğü bildirildi. Bu doğrultuda oyunculara kondisyon yüklemesi yapmayı kararlaştıran teknik heyet 10 günlük kampı sezon başı hazırlığı gibi görüyor. Yeşil Beyazlı kramponlar izole bir ortamda ligin kalan maçlarına hazırlanacak. Bu kampın Bursaspor'daki kötü gidişe dur demesi için taşıdığı önemin teknik heyet tarafından futbolculara söylendiği kaydedildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR