Kocam eve geliyor çabuk kaç
Samsun’da oturan 37 yaşındaki Yeşim D., 70 TL karşılığında birlikte olduğu 45 yaşındaki K.B.’nin cüzdanından 650 TL çaldıktan sonra "Kocam telefon açtı, eve geliyor. Hemen kaç" diyerek evden gönderdği iddia edildi. Parasının çalındığını anlayan K.B., polise şikayette bulununca şüpheli kadın gözaltına alındı.
GÜNDEM , 04 Aralık 2013 Çarşamba, 15:41
Kocam eve geliyor çabuk kaç

Olay, dün İlkadım İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi’nde meydana geldi. Fuhuş için yer temin etmek ve fuhuş yapmak suçlarından 16 kaydı bulunan Yeşim D., 70 TL karşılığında fuhuş yapmak için K.B. ile onunla anlaşıp evine götürdü. K.B., cinsel ilişki ardından banyoya girdi. Yeşim D.’nin bu kişinin pantolonunun cebindeki cüzdandan 650 TL’yi çaldıktan sonra banyodan çıkan K.B.’ye, "Kocam telefon açtı, eve geliyor. Benim bu işi yaptığımı bilmiyor. Hemen giyin ve kaç" dedi. Korkuya kapılan K.B. ise, apar topar giyinip evden çıktıktan bir süre sonra parasının çalındığını ve oyuna getirildiğini anlayınca polise giderek şikayetçi oldu.

Polise ifade veren K.D., "Yeşim D. ile 70 TL karşılığında anlaşıp evine gittim. Cinsel ilişki sonrası banyoya girdim. Banyodan çıktığımda kocasının telefon açtığını ve eve geleceğini, söyleyerek hemen kaçmamı istedi. Bende apar topar giyinip evden uzaklaştım. Daha sonra sigara almak için bakkala gittiğimde cebimdeki paraların çalındığını ve kadının beni oyuna getirdiğini anladım" dedi.

Şikayet ardından polis tarafından bugün yakalanan Yeşim D. gözaltına alındı. Gözaltındaki şüpheli hakkında başlatılan soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR