Komşuların ihbarıyla ortaya çıktı!
Manisa'nın Turgutlu ilçesindeki müstakil bir evde yalnız yaşayan yaşlı adamın evinden 10 kamyon çöp çıktı. Çevreye yayılan kötü kokular üzerine bölge sakinlerinin şikayetçi olmasıyla ortaya çıkan olay, görevlileri bile şaşkına çevirdi. Saatler süren temizlik çalışmasının ardından mahalle sakinleri de rahat bir nefes aldı.
GÜNDEM , 08 Eylül 2020 Salı, 15:49
Komşuların ihbarıyla ortaya çıktı!

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir evden yaklaşık 10 kamyon çöp çıkarıldı. Yıldırım Mahallesi Sakarya Sokak üzerinde bir evden kötü koku gelmesi üzerine mahalle sakinleri durumu Turgutlu Kaymakamlığına bildirdi.

Turgutlu İlçe Umumi Hıfzısıhha Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda evinde yalnız yaşayan İsmet A.'nın ikamet ettiği çöp evin bahçesinde ve kaldırımın üzerinde biriktirdiği çöpten topladığı malzemeler Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından temizlendi. Saatlerce süren temizlik çalışmasının ardından kötü kokudan şikayetçi olan mahalle sakinleri de rahat bir nefes aldı.

Ekipler, evden yaklaşık 10 kamyon çöp çıkarırken, toplanan çöplerin ardından ev ve evin bahçesinde temizlik çalışması yaptı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR