Kongre için son viraj
17 Haziran Pazartesi günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurul öncesi, Hayri Yazıcı, İlhan Uslu, Erkan Körüstan, Mesut Mestan ve Muzaffer Önadım, çalışacakları isimleri Divan Başkanlık Kurulu'na teslim edecek.
BURSASPOR , 15 Haziran 2013 Cumartesi, 12:58
Kongre için son viraj

Bursaspor Kulübü'nde 17 Haziran Pazartesi günü yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul'da başkanlığa aday olan Hayri Yazıcı, Erkan Körüstan, İlhan Uslu, Mesut Mestan ve Muzaffer Önadım, bugün yönetim, denetleme ve disiplin kurulu asil ve yedek listelerini Divan Başkanlık Kurulu'na teslim edecek. Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, “Başkan adaylarının listelerini Özlüce Tesislerimizde mesai saati yarım gün olduğundan 10.00 ile 13.00 saatleri arasında kabul edeceğiz” açıklamasını yaptı.
 

ÜYELERİ UYARDI
Şankaya ayrıca 17 Haziran 2013 Pazartesi günü saat 19.00'da Atatürk Spor Sarayı'nda yapılacak olan Genel Kurul'a gelecek olan üyelere önemli uyarılarda bulundu. Şankaya, “Genel Kurul üyelerimizin, Atatürk Spor Salonu'na gelirken yanlarında nüfus cüzdanlarını, ehliyetlerini veya üye kimlik kartlarını bulundurmalarını önemle rica ediyoruz. Üyelerin Genel Kurul'a giriş kartları kimlik kontrolünden sonra teslim edilecektir. Numaralarını bilmeyen üyelerimiz Atatürk Spor Salonu girişinde asılacak olan panodan numaralarını öğrenebilirler” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR