Köpekleri kaçırılan Lady Gaga'dan getirene 500 bin dolar ödül
Ünlü şarkıcı Lady Gaga'nın, köpeklerini gezdirmeye çıkaran görevlisi silahla vuruldu. Görevlinin vurulması sonrası çok sevdiği Fransız buldoğu cinsi iki köpeği kaçırılan Gaga, hayvanlarını geri getirene 500 bin dolar ödül vereceğini açıkladı.
MAGAZİN , 26 Şubat 2021 Cuma, 00:19
Köpekleri kaçırılan Lady Gaga'dan getirene 500 bin dolar ödül

Dünyaca ünlü star Lady Gaga'nın Hollywood'da köpeklerini dolaştırmaya çıkaran görevlisi Ryan Fischer, silahlı saldırıya uğradı. Görevlinin yaralanmasının ardından Gaga'nın Fransız buldoğu cinsi Koji ve Gustav adındaki iki köpeği de kaçırıldı.

GÖREVLİ HASTANEYE KALDIRILDI

Görevlinin hastaneye kaldırılmasının ardından ünlü şarkıcı, köpeklerini geri getiren 500 bin dolar ödül vereceğini açıkladı. Öte yandan olayla ilgili soruşturma başlatılırken, olay sırasında kaçan üçüncü köpek Miss Asia da polis ekipleri tarafından bulundu.

KÖPEKLERİN FİYATI 2-10 BİN DOLAR ARASI

Yönetmen Ridley Scott'ın Gucci ile ilgili filminin çekimleri için Roma'da bulunan Lady Gaga'nın köpeklerine çok düşkün olduğu biliniyor. Saldırının kasıtlı olarak mı yapıldığı henüz netlik kazanmazken, ABD'de Fransız buldoğu cinsi köpeklerin fiyatının 2-10 bin dolar arası değiştiği öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR