Koronaya yakalanan Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl?
Kanal D'de yayınlanan 'Neler OIuyor Hayatta'nın sunucusu Hakan Ural, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Koronavirüse yakalandığı ortaya çıkan ve tedbir amaçlı hastaneye kaldırılan Ural'ın sağlık durumuyla ilgili program partneri Nur Tuğba Namlı'dan açıklama geldi.
MAGAZİN , 10 Kasım 2021 Çarşamba, 11:32
Koronaya yakalanan Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl?

Eski oyuncu, manken ve sunucu Hakan Ural, Nur Tuğba Namlı ile ekran karşısına geçiyor. Fakat "Neler Oluyor Hayatta" programını sunan Hakan Ural, bir süredir yayına çıkamıyor.

Neler Oluyor Hayatta programı bu sabah ekrana geldi fakat programda Hakan Ural yine yer almadı. Bir süredir hasta olan Hakan Ural, "Ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk" diyerek üzücü haberi duyurmuştu.

"SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ"

Programın diğer sunucusu Nur Tuğba Namlı, Hakan Ural'ın hastalığını canlı yayında açıkladı. Hakan Ural'ın koronavirüse yakalandığını duyuran Namlı, şunları dile getirdi:

"Merak ettiğinizi biliyorum. Açıklama beklediğinizi de biliyorum. Her gün güncelliyoruz. Hakan'ın sağlık durumu ile ilgili merak edilecek hiçbir şey yok. Daha önce yinelediğim gibi diğer haberlere lütfen itibar etmeyin. Sağlık durumu gayet iyi. Sadece tedavi ve tedbir amaçlı hastanede. Birkaç gün bizden uzak ama en kısa sürede bizlerle olacak. Maalesef böyle yalan yanlış Haberler dolaşıyor. Her gün söylesek de, her gün 'hayır böyle değil, şöyle' desek de yinelemek zorunda kalıyoruz maalesef" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR