Köy şenliğinde darbecilere tepki
Bursa'nın Gemlik ilçesinin Hamidiye Mahallesi’nde düzenlenen köy şenliğinde vatandaşlar darbe girişimine tepki gösterdi.
BURSA , 25 Temmuz 2016 Pazartesi, 14:35
 Köy şenliğinde darbecilere tepki
Bu yıl 16’ıncısı gerçekleşen şenliğe Belediye Başkanı Refik Yılmaz, STK ve siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı. Belediye Bandosu konseri, çeşitli yarışmalar yapılan şenliğe katılanlara etli pilav ve ayran ikram edildi. Hamidiye sakinleri, 15 Temmuz darbe girişimine tepki göstererek, şenliğe Türk bayraklarıyla katıldı.

Belediye Başkanı Refik Yılmaz, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Her türlü siyasi görüş ayrılıklarının bir kenara bırakılması gerektiğine dikkat çeken Yılmaz, “Cuntacı, gözü dönmüş katiller, baskıcı rejim ve otorite kurmak için Türkiye düşmanları ve istihbarat servisleri ile iş birliği yaparak darbe teşebbüsünde bulundu. Allah bir daha bunlara fırsat vermesin. Yavrularımızın, torunlarımızın geleceğini kimseye çaldırmamak için bu nöbetleri tutmalıyız. Suriye gibi olmamak, Mısır’daki kardeşlerimizin düştüğü duruma düşmemek için ülkemize ve geleceğimize 15 Temmuz’da olduğu gibi bundan sonra da hep birlikte sahip çıkacağız. Türkiye yenilmeyecek, bu millet eğilmeyecek” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR