Kritik Kabine Toplantısı sona erdi! Hangi konular masadaydı?
Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında 15.55'de toplandı ve yaklaşık 3 saatlik görüşmenin ardından sona erdi. Gündemde kritik konular vardı...
GÜNDEM , 27 Eylül 2021 Pazartesi, 16:06
Kritik Kabine Toplantısı sona erdi! Hangi konular masadaydı?

Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde bir araya geldi. Koronavirüs tablosunda son durum, aşılama çalışmaları, vaka sayıları okullarda son durum gibi birçok konu başlığı toplantıda ele alınacak.

Son dönemde vaka sayılarında yaşanan artış nedeniyle yeni tedbirler alınacak mı, yeni yasaklar olacak mı sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Konuya dair açıklama Kabine Toplantısının ardından belli olacak.

Yeni yasak ve tedbir kararları alınacak mı sorusu vatandaşların gündeminde. Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde toplandı. Artan vaka sayıları ve son dönemde okullarda gerçekleştirilen karantina ve kapatılan okul ve sınıflar gibi birçok konu başlığı toplantıda ele alınacak. Toplantının sona ermesinin ardından alınabilecek olan yeni karar ve tedbirlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulması bekleniyor.

YENİ YASAK VE TEDBİRLER ALINACAK MI?

Yeni yasak ve tedbirlerin alınıp alınmayacağı Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısının ardından belli olacak. Alınabilecek olan kararların ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halka sesleniş konuşması gerçekleştirmesi bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR