Kritik toplantı sona erdi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında başlayan Savunma SanayiToplantısı sona erdi. Savunma Sanayii İcra Komitesi toplantısında, kara, deniz ve hava sistemlerine yönelik araç, gereç ve mühimmat konularında kararlar alındı.
GÜNDEM , 27 Aralık 2018 Perşembe, 20:23
Kritik toplantı sona erdi!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılan Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında başladı. 2 saat süren toplantı sona erdi.

Savunma Sanayii İcra Komitesi toplantısında, kara, deniz ve hava sistemlerine yönelik araç, gereç ve mühimmat konularında kararlar alındı.

Savunma Sanayi İcra Komitesi toplantısında, yerli ve milli sistemlere yenilerini ekleyecek projeler el alındı.

Savunma Sanayii İcra Komitesi, TSK ve güvenlik güçlerinin ihtiyaçları doğrultusunda tedarik ve modernizasyon çalışmaları projelerini gözden geçirdi.

Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle;

Savunma Sanayii İcra Komitesi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında, gündeminde yer alan konuları görüşmek üzere toplanmıştır.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bugün gerçekleştirilen toplantıda, sınırlarımız içinde ve ülke sınırlarımızın güvencesi için sınır ötesinde harekâtlarını başarıyla sürdüren güvenlik birimlerimizin gücüne güç katan yerli ve milli sistemlerimize yenilerini eklemeye yönelik projeler ele alınmıştır.

Toplantıda, Türk Silahlı Kuvvetleri ve güvenlik güçlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tedarik ve modernizasyon çalışmalarına yönelik projeler gözden geçirilmiştir. Bu kapsamda kara, deniz ve hava sistemlerine yönelik araç, gereç ve mühimmat konularında kararlar alınmıştır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR