Kylie Jenner yara izini göstermek için bacağını açtı
Çocukken oyun oynadığı sırada geçirdiği korkunç kazadan sonra bacağında iz kalan genç TV yıldızı bu yara iziyle gurur duyuyor.
MAGAZİN , 20 Haziran 2017 Salı, 10:37
Kylie Jenner yara izini göstermek için bacağını açtı

Kardashian'ların en küçüğü olan Kylie Jenner, sosyal medya hesabından ilhinç bir paylaşımdabulundu. Arabasının arkasında oturan 19 yaşındaki güzel, sol bacağını havaya kaldırarak poz verip yara izinin görünmesini sağladı.

SAKLAMA GEREĞİ DUYMUYOR

Kylie'nin bacağındaki yaranın ilginç bir hikayesi var. Çocukken saklambaç oynarken geçirdiği kaza sonucu metal direğin deldiği bacağındaki yara izini saklama gereği duymayan güzel model, üzerinde oynanmamış fotoğrafını gururla paylaşıyor.

KAZAYI ANLATMIŞTI

2011 yılında verdiği bir röportajda başından geçen kazayı anlatan Kylie, şu ifadeleri kullanmıştı: "5 yaşındayken ablamla beraber saklambaç oynarken gerçekten büyükçe bir kapının arkasında saklandım. Ablam beni bulamayınca da kapının dışına çıkmak için o sivri metal direğin üzerine tırmandım.

"ŞU AN KÜÇÜK GÖRÜNMESİNİN SEBEBİ..."

Daha sonra kaydım ve direk bacağıma girdi, çıkmaya çalıştım ama bacağımdan tamamen geçmişti. Şu an küçük görünmesinin sebebi sadece benim büyümüş olmam."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR