Mantar toplamaya çıkan yaşlı adamın cansız bedeni bulundu!
Kütahya'da mantar toplamak için traktörüyle evinden çıkan ve geri dönmeyen 87 yaşındaki Musa Tokdemir'in, köyün yakınındaki buğday tarlasında cansız bedeni bulundu. Yaşlı adamın cansız bedeni ölüm nedeninin belirlenmesi için hastane morguna kaldırıldı
GÜNDEM , 23 Haziran 2020 Salı, 22:03
Mantar toplamaya çıkan yaşlı adamın cansız bedeni bulundu!

Kütahya merkeze bağlı Büyüksaka köyünde, mantar toplamak için evden çıkan ve geri dönmeyen Musa Tokdemir'in (87) köy yakınındaki buğday tarlasında cansız bedeni bulundu.

Büyüksaka köyünde oturan Musa Tokdemir, mantar toplamak için traktörüyle evinden çıktı. Bir süre sonra geri dönmemesinden şüphelenen oğlu, çevrede yaptığı aramalarda bulamayınca Jandarma Komutanlığına başvurdu. İhbar üzerine Jandarma ve AFAD ekipleri ve bölge halkı kayıp olan Musa Tokdemir'i aramaya başladı.

CESEDİ BUĞDAY TARLASINDA BULUNDU

Akçamescit Köyü Varak mevkiinde Tokdemir'in traktörüne ulaşan ekipler, 700 metre ilerideki buğday tarlasında ise Musa Tokdemir'in cansız bedenini buldu. Savcılık ve jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından Tokdemir'in cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için hastane morguna kaldırıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR