Masaj salonu baskınında ceza yağdı! Nereye kaçacaklarını şaşırdılar
Esenyurt'ta koronavirüse karşı alınan önlemlere rağmen açık olduğu öğrenilen bir masaj salonuna polis ekipleri baskın yaptı. Toplamda 30 bin TL para cezasının kesildiği baskında, yabancı uyruklu bir çalışan da kapının arkasında saklanırken yakalandı.
GÜNDEM , 13 Şubat 2021 Cumartesi, 10:55
Masaj salonu baskınında ceza yağdı! Nereye kaçacaklarını şaşırdılar

Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemlere rağmen Ardıçlı Mahallesi'nin Villalar mevkiinde bulunan bir masaj salonunun açık olduğu bilgisine ulaşan Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, harekete geçti.

YABANCI UYRUKLU KADINLARI ÇALIŞTIRMIŞLAR

Özel odalarda müşterilere, yabancı uyruklu kadınlar tarafından masaj yapıldığı anlarda, polis ekipleri baskın düzenledi. İşletmenin, tedbirler kapsamında kapalı olması gereken tüm bölümlerinin faaliyette olduğu tespit edildi.

30 BİN TL CEZA KESİLDİ

İş yerinde bulunan kişilere toplam 30 bin lira ceza kesilirken, adli işlem başlatıldı. Masaj salonunda çalışan yabancı uyruklular ise sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi'ne götürüldü. Masaj salonu, zabıta ekiplerince mühürlendi.

KAPININ ARKASINDA YAKALANDI

Baskın anında ise yabancı uyruklu bir kadın çalışanın, masaj odalarından birinin kapısının arkasına saklandığı anlar ise kameraya yansıdı. Polis ekiplerinin kapının arkasında yakaladığı kadın saklandığı yerden çıkarılarak, diğer müşterilerin yanına götürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR