Masaj salonuna fuhuş operasyonu
Adana'da İncirlik Mahallesinde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine baskın yapılan masaj salonundaki bir kadın ve erkek gözaltına alındı.
GÜNDEM , 11 Mart 2017 Cumartesi, 10:01
Masaj salonuna fuhuş operasyonu

Edinilen bilgiye göre, olay, Sarıçam ilçesine bağlı İncirlik Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliğine İncirlik 10. Tanker Üs Komutanlığı'nın da bulunduğu İncirlik Mahallesi'nde bir masaj salonunda fuhuş yapıldığı ihbarı geldi. İhbar üzerine harekete geçen polis masaj salonunu bastı.

Yapılan baskında Leyla Y. (37) ve Ali İ. (46) gözaltına alındı. Masaj salonunda masör olarak çalışan iki kadın da ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Masör kadınlar gelen müşterilerle para karşılığı fuhuş yaptıklarını kabul etti. Kadınlar, ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Leyla Y. ile Ali İ. ise ifadelerinde suçlamaları kabul etmedi.

Zanlılar, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere adli tıp birimine götürüldükten sonra "fuhşa aracılık, yer temin ve teşvik etmek" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR