Masterchef Türkiye'de kim elendi? 18 Ekim Masterchef elenen yarışmacı kim oldu?
MasterChef Türkiye 18 Ekim 2020 bölümünde 3 isim son eleme potasındaydı. Eleme potasına kimler gitti? MasterChef Didem kimdir? Masterchef Özgül kimdir? Masterchef Tanya kimdir? 18 Ekim Masterchef'te kim elendi? 18 Ekim Masterchef elenen isim kim oldu?
MAGAZİN , 19 Ekim 2020 Pazartesi, 00:35
Masterchef Türkiye'de kim elendi? 18 Ekim Masterchef elenen yarışmacı kim oldu?

MasterChef'te bugün bir isim daha programa veda edecek. Mavi takım ve kırmızı takımdan toplam 6 isim eleme potasına girdi ve yapacağı yemeklerle yarışacak olan 6 isimden biri elenecek. 6 kişinin bir tur daha mücadele edeceği ve en güzel tabağı sunmaya çalışacağı program sonunda bir isim elenecek.

MASTERCHEF ELEME POTASINDA KİMLER VAR?

Eleme potasında bu hafta 6 isim var. Didem, Özgül, Emir, Uğur, Esra ve Tanya elenmemek için yarışıyor.

Emir 1. oldu. En başarılı tabak şeflerin seçimiyle Emir'inki seçildi. Sonrasında Uğur ve Esra'nın tabağı da 2. ve 3. olarak seçildi. Buna göre bu 3 isim dışındakiler (Tanya, Didem ve Özgül) son dokunulmazlık oyunu oynayacak. Ardından aralarından bir kişi yarışmaya veda edecek.

MASTERCHEF'TE 3'LÜ ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Üçlü elemeye kalan isimler : Didem - Esra - Özgül

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Masterchef'te son üçlü dokunulmazlık oyununu Özgül kazandı. Geriye Tanya ve Didem kaldı. Şimdi şefler ikili arasından en güzel tabağı seçecek ve bir kişi Masterchef'e veda edecek.

Masterchef'e veda eden isim : Didem

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR