Masumlar Apartmanı'nda yeni bölüm ne zaman?
Ekran macerasına kısa bir ara veren Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümü için geri sayım devam ediyor. Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan ve sürükleyici konusuyla herkesi şaşırtan "Masumlar Apartmanı" salı günleri izleyicilerle buluşuyor. Peki, Masumlar Apartmanı bu hafta var mı, yeni bölüm ne zaman?
GÜNDEM , 05 Nisan 2021 Pazartesi, 13:01
Masumlar Apartmanı'nda yeni bölüm ne zaman?

TRT 1'in Salı günlerine damga vuran ve yayınlandığı ilk günden bu yana zirveden düşmeyen dizisi "Masumlar Apartmanı", 30 Mart Salı akşamı (yarın) yirmi sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen "Masumlar Apartmanı" nda bu hafta neler olacak.

İnci henüz Han'ın psikiyatristin odasında attığı kahkahaların etkisinden kurtulamamışken, Han'ın rahat tavırları karşısında daha da endişelenir. Gülben, öğlen uykusunda yine altına kaçırır ama bu kez radikal bir karar alır. Bu karar sadece Gülben'i değil, evdeki tüm dengeyi sarsar. Safiye, Gülben'i kararından döndürmeye çalışırken Han ve İnci gelir. Neriman'ın odasında kilitli olduğunu öğrenmeleri, büyük bir krizin başlangıcı olur. Evde herkesin arası gerginken Neriman'ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük sorunları beraberinde getirir. "Masumlar Apartmanı" yeni bölümüyle 30 Mart Salı (yarın) akşam saat 20.00'de TRT'1 de...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR