Merve Boluğur'dan 'ruh hastası' yorumuna ilginç yanıt
Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncu Merve Boluğur, bir takipçisinin "Ruh hastası gibi gülüyorsun" yorumuna şaşırtan bir yanıt verdi.
MAGAZİN , 22 Şubat 2021 Pazartesi, 14:33
Merve Boluğur'dan 'ruh hastası' yorumuna ilginç yanıt

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz gün Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. 33 yaşındaki oyuncu, bir takipçisinin "Ruh hastası gibi gülüyorsun. Çok hoşuma gidiyor lütfen değiştirme!" yorumuna cevap verdi.

Sosyal medya hesabından yayınladığı cesur pozlarıyla dikkat çeken Merve Boluğur'un bu yoruma "Öyle söyleme... Dünyanın en çekici gülümsemesi" yanıtını vererek takipçilerini şaşırttı.

Boluğur, kendisi gibi seksi bakmak isteyenlere ipuçları verdi. Boluğur, takipçisinin "Senin gibi seksi bakmak isterdim ama beceremiyorum" yorumuna "Kafanı eğ, ben buyum işte de, içindeki kadını çıkar" karşılığını verdi.

"İLK GÜN EVE GELEN ERKEK CİNSELLİK İSTER"

Geçtiğimiz aylarda YouTube kanalı kuran ve burada kadın-erkek ilişkilerine dair tartışma yaratan açıklamalarda bulunan Boluğur, "İlk gün eve gelen erkek film izlemez, cinsellik ister. Erkek 1 aydan önce eve girmemeli.

Cinsellik yaşamak isteyebilir bir erkek ama o da bunu isteyen kızla yapsın. Kız da bir izlenimi verir. Birinci gündem film mi izleyeceğiz. Birinci günden film filan izleyemeyiz..." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR