Mesut Özil'in 4 maçtır sahaya çıkmama sebebine ilişkin flaş iddia!
İngiliz basını, "Mesut Özil'in 4 maçtır sahaya çıkmama sebebi, sürekli bilgisayar oyunu oynaması. Sürekli oturduğu için belindeki problem düzelmiyor." yazdı.
SPOR , 07 Aralık 2018 Cuma, 14:03
Mesut Özil'in 4 maçtır sahaya çıkmama sebebine ilişkin flaş iddia!

İngiliz gazeteleri Arsenal'in yıldızı Mesut Özil'in 4 resmi maçta oynayamamasına neden olan belindeki sakatlığı çok fazla bilgisayar oyunu oynamaktan kaynaklandığını yazdı. 2014 yılında Almanya Milli Takım formasıyla Dünya Şampiyonluğu mutluluğu yaşayan Mesut Özil, bilgisayar oyunu Fortnite'ı tam 5 bin 221 kez oynadı. Bu karşılaşmaların da sadece 600'ünü kazandı. Bu kadar oyunu oynayabilmek için büyük bir süre gerektiği ve Özil'in belindeki ağrıların da saatlerce bilgisayar karşısında oturmaktan kaynaklanmış olabileceği kaydedildi.

SAKATLIK RİSKİ ARTIYOR

Arsenal Teknik Direktörü Unai Emery de Mesut'un belinden ağrıların devam ettiğini söyledi. Spor Sakatlıkları uzmanı Dr. Ingo Froböse de sporcuların uzun süre hareket etmemelerinin sakatlık riskini artırdığın, Mesut'un bel sakatlığının uzun süre bilgisayar başında oturmaktan kaynaklanma ihtimalinin bulunduğunu belirterek "Hareketsizlik normal b

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR