Meteoroloji Bursa için saat verdi: Sağanak yağış... (6 Mart 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 6 Mart 2021 Cumartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa'da hafta sonu yasaklarının kalktığı ilk günde yağış bekleniyor. Gün içerisinde hava sıcaklığı 17 derecelere kadar ulaşsa da özellikleriyle saatlerinden itibaren yer yer yağmurlu hava etkili olacak. Yağışla birlikte sıcaklık yarın gün içerisinde 9 derecelere kadar düşerken, yağış devam edecek.
BURSA , 06 Mart 2021 Cumartesi, 07:56
Meteoroloji Bursa için saat verdi: Sağanak yağış... (6 Mart 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'nın orta riskli iller grubunda yer alması nedeniyle kontrollü normalleşme adımları çerçevesinde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırıldığı ilk gün yağmurlu olacak.

Hava sıcaklığının sabah saatlerinde 6 derecelerde seyretmesinin ardından öğle saatlerine doğru termometreler 17 dereceyi görüyor.

Yağış ise Bursa genelinde yer yer olmak üzere özellikle 12.00'dan sonra yüzünü göstermeye başlarken, şiddetli olması beklenmiyor.

Hafif yağış gece saatlerine kadar sürecek.

YARIN DA YAĞIŞ VAR, SICAKLIK DÜŞÜŞTE

Meteorolojiden alınan verilere göre Bursa'da pazar günü de (YARIN) yağış yüzünü göstermeye devam ediyor.

Bugün başlayan yağışla birlikte hava sıcaklığı da düşüşe geçerken, yarın gün içerisinde termometreler 9 dereceye kadar gerilerken, Bursalıları soğuk bir pazar günü bekliyor.

Hafta başında (PAZARTESİ) ise sabah saatlerinde eksi 2 dereceler görecek olan Bursa genelinde gün içerisinde yağış beklenmiyor ve parçalı bulutlu-güneşli hava ile birlikte sıcaklık da 13 derece civarında olacak.

Salı ve çarşamba günleri de sıcaklık yükselmeye devam ediyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (6 MART 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR