Meteoroloji Bursa için saat vererek uyardı: Sağanak yağış... (15 Eylül 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 15 Eylül 2021 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Bursa'da dün bölgesel olarak görülen sağanak yağışın ardından bugün de yer yer yağış geçişleri bekleniyor. Özellikle öğle saatlerinden itibaren yer yer yüzünü gösterecek olan yağışla birlikte hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 25 derece olarak ölçülüyor. Öte yandan yağış geçişlerinin yarın da şehrin bazı kesimlerinde yer yer etkili olması beklenirken, cuma gününden itibaren sıcaklık yeniden yükselişe geçiyor.
BURSA , 15 Eylül 2021 Çarşamba, 09:20
Meteoroloji Bursa için saat vererek uyardı: Sağanak yağış... (15 Eylül 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa genelinde bölgesel olarak görülen sağanak yağış geçişleri dünün ardından bugün de devam ediyor.

Özellikle öğle saatlerinden itibaren (12.00-15.00) şehrin bazı kesimlerinde yüzünü gösteren yağışla birlikte hava sıcaklığı 25 dereceye kadar gerilemiş durumda.

Hissedilen sıcaklığın da aynı seviyelerde dolaşacağı Bursa'da akşam saatlerine doğru ise şehrin büyük bir kısmında parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzü hakim oluyor.

CUMA GÜNÜNDEN İTİBAREN SICAKLIK YÜKSELİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre, Bursa'da sağanak yağış yarın da yüzünü yer yer gösterirken, cuma gününden itibaren ise sıcaklıklar yükselişe geçiyor.

Yarın için (PERŞEMBE) yapılan tahminlerde hava sıcaklığının 26 derece olarak ölçüleceği bildirilirken, sağanak geçişleri şehrin bazı bölgelerinde yer yer görülecek.

CUMA günü yağış Bursa'yı terk ederken, hava sıcaklığı 29 dereceye kadar tırmanarak yükselişe geçiyor.

CUMARTESİ günü ise eylül ayının en yüksek sıcaklığı yaşanacak. Termometreler hafta sonunun ilk gününde 33 dereceyi ölçerken şehir genelinde az bulutlu ve bol güneşli bir gökyüzü hakim olacak.

PAZAR günü ise sıcaklık en yüksek 29 derece olurken, parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü göstermeye devam edecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (15 EYLÜL 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR