Meteoroloji Bursa için tahmin değiştirdi: Sağanak yağış... (23 Temmuz 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 23 Temmuz 2021 Cuma günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Bursa'da bugün hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 28 derece olarak ölçülürken, öğle saatlerinde şehrin bazı kesimlerinde hafif yağış görülebilir. Ancak etkili olması beklenmeyen yağmurla birlikte şehir genelinde bol güneşli ve bulutlu bir gökyüzü bekleniyor. Öte yandan hafta sonu için tahmin değiştiren meteoroloji, yarın için sağanak yağış tahmininde bulunurken, pazar günü sıcaklıkların yeniden yükselişe geçeceğini duyurdu.
BURSA , 23 Temmuz 2021 Cuma, 09:10
Meteoroloji Bursa için tahmin değiştirdi: Sağanak yağış... (23 Temmuz 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Kurban Bayramı'nın son gününde hava sıcaklığı Bursa'da sabit seyrediyor.

Gün içerisinde şehir genelinde ölçülen en yüksek sıcaklığın 28 derece olması beklenirken, hissedilen en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Öte yandan özellikle öğle saatlerinden itibaren şehrin bazı kesimlerinde hafif yağış geçişlerinin görüleceğini bildiren meteoroloji, il genelinde gün boyu bulutlu ve bol güneşli bir gökyüzünün hakim olacağını bildirdi.

TAHMİN DEĞİŞTİ: YARIN YAĞIŞ GÖRÜLEBİLİR, PAZAR SICAKLIK ARTACAK

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen bilgilere göre, meteorolojinin dün yaptığı tahmin değişti. Dün yapılan tahminlere göre Bursa'da hafta sonu yağışın görüleceğini bildiren meteoroloji, bu durumu yalnızca 'yarın yağış görülecek' şeklinde değiştirdi.

Buna göre, Bursalıları hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) yer yer etkili olacak bölgesel yağış geçişleri beklerken, yarın gün içerisinde hava sıcaklığı 29 derece olarak ölçülecek.

PAZAR günü için ise bulutlu ve güneşli gökyüzünün hakim olurken, hava sıcaklığı 30 dereceye kadar tırmanarak yeniden yükselişe geçiyor.

PAZARTESİ günü termometreler gün içerisinde 31 dereceyi görürken, SALI günü ise sıcaklık 32 dereceye kadar yükseliyor.

Önümüzdeki hafta içerisinde Bursa'da şuanlık herhangi bir yağış tahmini ise bulunmuyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (23 TEMMUZ 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR