Meteoroloji Bursa için tahmin değiştirdi: Yağış... (22 Mayıs 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa için dün yapılan tahminlerde sağanak yağışın 2 gün süreceği bildirildi ancak son verilerde yağışın bugün itibariyle etkisini kaybettiği açıklandı. Buna göre hafta sonunun ilk gününde Bursa'da hava sıcaklığı öğle saatlerinde 21 dereceye kadar ulaşıyor.
BURSA , 22 Mayıs 2021 Cumartesi, 09:58
Meteoroloji Bursa için tahmin değiştirdi: Yağış... (22 Mayıs 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Meteoroloji tarafından dün yapılan tahminlerde Bursa'da etkili olan sağanak yağışın bugün de devam etmesi bildirilmişti. Ancak son açıklanan hava tahmin raporlarında yağışın bugün itibariyle Bursa'yı terk ettiği açıklandı.

Bursa'da hafta sonunun ilk gününde hava sıcaklığı gün içerisinde 21 dereceye kadar ulaşsa da akşam saatlerine doğru düşüş görülüyor.

Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzünün şehir genelinde yüzünü göstereceğini bildiren meteoroloji, yarından itibaren ise sıcaklığın yükselişe geçeceğini belirtti.

SICAKLIK YÜKSELİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen bilgiye göre, Bursa'da yarın (PAZAR) hava sıcaklığı 25 dereceye kadar tırmanıyor.

Parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzünün hakim olacağı hafta sonunun son gününde Bursa'da yeni haftadan itibaren termometreler yükselişe geçiyor.

PAZARTESİ günü için yapılan tahminlerde 30 derecelik sıcaklık beklendiği duyurulurken, az bulutlu ve güneşli gökyüzü hafta boyu şehre hakim olacak.

SALI günü için 31 derecelik sıcaklık beklenirken, ÇARŞAMBA günü için de 30 derecelik sıcaklığın devam edeceği bildirildi.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (22 MAYIS 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR