Meteoroloji'den Bursa açıklaması! (20 Nisan 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 20 Nisan 2021 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Dün şehir genelinde yer yer yüzünü gösteren sağanak yağışın ardından Bursa'da hava sıcaklığı bugün 18 dereceye kadar yükselirken, gün içerisinde herhangi bir yağış beklenmiyor.
BURSA , 20 Nisan 2021 Salı, 08:53
Meteoroloji'den Bursa açıklaması! (20 Nisan 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'da haftanın ilk gününde (DÜN) bazı bölgelerde yüzünü gösteren sağanak yağış, bugün etkisini kaybetmiş durumda.

Haftanın ikinci gününde (BUGÜN) hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 18 dereceye kadar tırmanırken, gün boyu şehre bulutlu ve güneşli bir gökyüzü hakim.

Gün içerisinde herhangi bir yağış geçişinin beklenmediğini bildiren yetkililer, Bursa'da ortalama nem oranının da en yüksek yüzde 83 civarında olacağını belirtti.

YARIN YAĞIŞ GEÇİŞLER GÖRÜLEBİLİR

Meteorolojiden alınan son verilere göre, Bursa'da haftanın 3. gününde (YARIN) hafif yağış geçişleri görülebilir. Hava sıcaklığının 18 derece bandında sabit kalacağı çarşamba gününde yağışın ise kuvvetli olması beklenmiyor.

Perşembe günü ise termometreler 19 derece bandında seyrederken, yağış şehri terk ediyor, bulutlu ve güneşli bir gökyüzü gün boyu etkili oluyor.

Cuma günü için yapılan tahminlere göre ise hava sıcaklığı 25 dereceye kadar yükselirken, bol güneşli ve az bulutlu bir gün Bursalıları bekliyor.

Cumartesi günü için ise 22 derecelik sıcaklık beklenirken, gün içerisinde yeniden yağış geçişleri görülebilir.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (20 NİSAN 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR