Meteoroloji'den Bursa açıklaması! (24 Şubat 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 24 Şubat 2021 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Sisli hava haftanın üçüncü gününde sabah saatlerinde Bursa genelinde etkisini gösterirken, sıcaklık sabah saatlerinde en düşük eksi 1, gün içerisinde en yüksek 12 dereceler görüyor. Cumartesi gününe kadar 10-15 derece aralığında olan sıcaklık pazar günü düşüşte olacak.
BURSA , 24 Şubat 2021 Çarşamba, 08:46
Meteoroloji'den Bursa açıklaması! (24 Şubat 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa genelinde yükselişe geçen sıcaklık gün içerisinde yüzünü gösterirken, sabah saatlerinde ise sisli havayla birlikte eksi derecelere kadar düşüyor.

Bursa'da haftanın üçüncü gününde sabah saatlerinde eksi 1 derece olarak ölçüşen hava sıcaklığı gün içerisinde ise 12 dereceye kadar tırmanıyor. Herhangi bir yağışın beklenmediği şehir genelinde bulutlu ve güneşli hava hakim.

Öte yandan termometreler hafta boyu 10-15 derece aralığında seyrediyor.

SABAH SOĞUK, GÜN İÇERİSİNDE SICAK

Bursa'da hafta sonundan itibaren yükselişe geçen sıcaklık gün içerisinde etkili olmaya devam ederken, sabah saatlerinde ise termometreler eksi derecelere kasar geriliyor.

Hafta boyu bu şekilde devam eden hava durumu Bursa genelinde pazar gününe daldan sürecek.

Yarın (PERŞEMBE) çok bulutlu bir gökyüzünün şehre hakim olacağını bildiren meteoroloji raporları, hava sıcaklığının ise en yüksek 12 derece, cuma günü için parçalı bulutlu ve güneşli 14 derece, Cumartesi ise 15 derece olacağını bildirdi.

Pazar günü için hava sıcaklığının 9 derecelere kadar gerileyeceği belirtildi.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (24 ŞUBAT 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR