Meteoroloji'den Bursa açıklaması! (30 Mayıs 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 30 Mayıs 2021 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Bursa'da dün etkili olan sağanak yağışın ardından hafta sonunun son gününde hava sıcaklığı 26 derecelere kadar yükselirken, gün içerisinde şehre parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzü hakim. Öte yandan yeni haftada Bursa sağanak yağış geçişlerinin etkisi altında olacak.
BURSA , 30 Mayıs 2021 Pazar, 09:41
Meteoroloji'den Bursa açıklaması! (30 Mayıs 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'da hafta sonunun ilk gününde etkili olan sağanak yağışın ardından bugün ise sıcak bir hava etkili oluyor.

Hafta sonunun son gününde termometreler gün içerisinde 26 dereceye kadar yükselirken, gün boyu şehre parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzü hakim.

PAZAR gününün yağışsız geçirecek olan Bursa, yeni haftada ise yeniden yağışlı havanın etkisi altına girecek.

SAĞANAK YAĞIŞLAR GELİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre Bursa'da yeni haftada yağış geçişleri görülecek.

Haftanın ilk günü (PAZARTESİ) için yapılan tahminlere göre termometreler 23 dereceye gerilerken, yarın gün içerisinde yer yer etkili olmak üzere sağanak yağış geçişleri görülecek.

SALI günü devam edecek olan yağışla birlikte hava sıcaklığı 20 dereceye kadar gerilerken, sağanak yağışlar ÇARŞAMBA günü de devam edecek. Hava sıcaklığı haftanın üçüncü gününde 21 derece bandında olacak.

PERŞEMBE günü için yapılan tahminlerde de sağanak yağışın şehir genelinde yer yer devam etmesi öngörülürken, hava sıcaklığı ise gün içerisinde en yüksek 22 derece olacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (30 MAYIS 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR