Meteoroloji'den Bursa açıklaması! (8 Nisan 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 8 Nisan 2021 Perşembe günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa'da iki gün süren 20 derecenin üzerindeki sıcaklık etkisini kaybederken, soğuk ve yağışlı hava geri döndü. Gün içerisinde en yüksek sıcaklık 12 dereceye kadar çıkarken, hafif yağış geçişleri bekleniyor. Gece saatlerine doğru ise yağışın karla karışık olması bekleniyor.
BURSA , 08 Nisan 2021 Perşembe, 07:42
Meteoroloji'den Bursa açıklaması! (8 Nisan 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'da iki gün boyunca etkili olan güneşli ve 20 derecenin üzerinde seyreden sıcaklıklar bugün itibariyle sona erdi.

Çok bulutlu gökyüzünün ve yağış geçişlerinin geri döndüğü Bursa'da sabah saatlerinde en düşük sıcaklık 10 derece olurken, gün içerisinde ise en yüksek sıcaklık 12 dereceye kadar tırmanıyor.

Öğle saatlerinden itibaren Bursa genelinde yer yer yüzünü gösterecek olan hafif yağış geçişlerinin, akşam saatlerine kadar sürmesi beklenirken, geceye doğru ise karla karışık yağış şeklinde görülecek.

Gece saatlerinden itibaren düşen sıcaklıkla birlikte yarın için zirai don tehlikesine dikkat çekilirken, termometreler 0 dereceye kadar gerileyecek.

YARIN SAĞANAK ETKİLİ OLACAK

Bursa'da yarın sabah 0 derecelere kadar gerileyecek olan sıcaklıkla birlikte gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağış geçişlerinin görülmesi bekleniyor.

Yarın termometreler en yüksek 8 derece olurken, yağış Cumartesi günü de hafif şekilde devam edecek.

Hava sıcaklıkları hafta sonu 10 derece bandında ve gökyüzü çoğunlukla çok bulutlu olacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (8 NİSAN 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR