Meteoroloji'den Bursa açıklaması: Hafta sonu... (6 Ekim 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 6 Ekim 2021 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Bursa'da hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 23 dereceye kadar tırmanırken, gün boyu az bulutlu ve güneşli gökyüzü hakim. Öte yandan sıcaklık yarın 26 dereceye yükselirken, hafta sonu ise çok bulutlu bir gökyüzü bekleniyor.
BURSA , 06 Ekim 2021 Çarşamba, 08:26
Meteoroloji'den Bursa açıklaması: Hafta sonu... (6 Ekim 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'da haftanın üçüncü iş gününde az bultulu ve güneşli bir gökyüzü şehre hakim.

Gün içerisinde hava sıcaklığı 23 dereceye kadar tırmanırken, akşam saatlerinden itibaren termometreler 13 dereceye kadar geriliyor.

SICAKLIK YARIN YÜKSELİYOR, HAFTA SONU BULUTLU

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre, Bursa'da sıcaklık yarın birkaç derecelik yükselişle 26 dereceye kadar tırmanırken, hafta sonu ise çok bulutlu olacak.

Yarın için (PERŞEMBE) yapılan tahminlere göre parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzünün hakim olduğu Bursa'da 26 derecelik bir sıcaklık bekleniyor.

CUMA günü de sıcaklık en yüksek 26 derece olarak ölçülürken, parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü şehir genelinde yüzünü göstermeye devam ediyor.

CUMARTESİ günü sıcaklık 23 dereceye geriliyor ve gün boyu şehirde çok bulutlu bir gökyüzü hakim olacak.

PAZAR günü termometreler gün içerisinde en yüksek 24 dereceyi görürken, çok bulutlu bir hafta sonu Bursalıları bekliyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (6 EKİM 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR