Meteoroloji'den Bursa açıklaması: Önce sağanak sonra kar geliyor! (25 Ocak 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 25 Ocak 2021 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa'da hafta sonundan beri etkili olan lodos haftanın ilk gününde de devam ediyor. Gün içerisinde öğle saatlerinden itibaren şehir genelinde yer yer sağanak yağış beklenirken, hava sıcaklığı en yüksek 16 derece. Öte yandan sağanak yarın da etkili olurken, çarşamba günü ise kar yağışı bekleniyor.
BURSA , 25 Ocak 2021 Pazartesi, 07:48
Meteoroloji'den Bursa açıklaması: Önce sağanak sonra kar geliyor! (25 Ocak 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'da hafta sonundan itibaren etkisini gösteren lodos bugün de devam ediyor.

Özellikle öğle saatlerinden sonra hızını artıracak lodosla birlike haftanın ilk günü (BUGÜN) sabah saatlerinden itibaren şehir genelinde yer yer sağanak yağış var.

Hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 16 dereceye kadar çıkıyor. Öğle saatlerinden sonra lodosla birlikte sağanak da etkisini artıracak.

SAĞANAK YARIN DEVAM EDİYOR, ÇARŞAMBA KAR VAR

Meteorolojiden alınan bilgilere göre, sağanak yağışın Bursa genelinde yarın da etkisini göstermesi bekleniyor.

Yer yer geçişli olması beklenen sağanak yağışla birlikte hava sıcaklığı da 16-17 derece bandında seyrediyor.

Çarşamba gününden itibaren ise karla karışık yağmur Bursa'da etkili olmaya başlayacak. Hava sıcaklığının 12 derecelere gerilemesiyle birlikte, şehir geneline soğuk hava geri dönüyor.

Perşembe günü ise hava sıcaklığının gece eksi 2 derecelere kadar düşeceğini bildiren meteoroloji, gün içerisinde 4 derecelik sıcaklıkla birlikte kar yağışı görüleceğini duyurdu.

Cuma gününün ilk saatlerinde ise hava sıcaklığı eksi 6 derecelere kadar gerilerken, gün içerisinde sıcaklık 10 derece olacak. Yağışlı hava ise şehri terk edecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (25 OCAK 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR