Meteoroloji'den Bursa açıklaması: Sıcaklık... (25 Temmuz 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 25 Temmuz 2021 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Bursa'da bugün hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 31 derece olarak ölçülürken, öğle saatlerinden itibaren şehrin bazı kesimlerinde sağanak yağış geçişleri görülüyor. Öte yandan yeni haftada Bursa'da termometreler yeniden yükselişe geçerken, Çarşamba gününden itibaren bunaltıcı sıcaklar geri dönecek.
BURSA , 25 Temmuz 2021 Pazar, 09:37
Meteoroloji'den Bursa açıklaması: Sıcaklık... (25 Temmuz 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'da hafta sonunun son gününde hava sıcaklığı 30 derece bandında seyrediyor.

Pazar gününü dışarıda geçirecek olan Bursalıları gün içerisinde en yüksek 31 derecelik bir sıcaklık beklerken, hissedilen sıcaklığın ise öğle saatlerinde 33 derecelere kadar ulaşması bekleniyor.

Öte yandan şehir genelinde 12.00 ile 18.00 saatlerinde arasında yer yer sağanak yağış görülürken, hava sıcaklığı akşam saatlerinden itibaren 25 derecenin altına geriliyor.

YENİ HAFTA SICAKLIK YÜKSELİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen bilgilere göre, Bursa'da yeni haftada sıcaklıklar yükselişe geçerek, hafta ortasına kadar bunaltıcı bir hal alacak.

Yarın için (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre hava sıcaklığının bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte en yüksek 32 derece olarak ölçülmesi bekleniyor.

SALI günü ise 33 derece olarak ölçülen sıcaklıklar birlikte bol güneşli bir gökyüzü şehre hakim olurken, ÇARŞAMBA günü ise termometreler gün içerisinde 35 dereceyi ölçecek. Hissedilen sıcaklığın ise 37-38 derecelere kadar ulaşması bekleniyor.

Aynı durum PERŞEMBE günü de devam ederken, sıcaklık 35 derecenin altına düşmeyecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (25 TEMMUZ 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR