Meteoroloji'den Bursa için hafta sonu açıklaması! (23 Ocak 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 23 Ocak 2021 Cumartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa'yı 1 haftadır etkisi altına alan keskin soğuklar şehir terk ederken, yerini yükselişe geçen bir hava sıcaklığına bıraktı. Bursa'da hafta sonunun ilk gününde hava sıcaklığı 14 dereceye kadar yükselirken, gün içerisinde herhangi bir yağış da beklenmiyor.
BURSA , 23 Ocak 2021 Cumartesi, 07:30
Meteoroloji'den Bursa için hafta sonu açıklaması! (23 Ocak 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'yı geçen hafta cuma gününden beri etkisi altına alan kar yağışlı ve soğuk havanın ardından sıcaklık değerleri yükselişe geçti.

Hafta sonunun ilk gününde hava sıcaklığı sabah saatlerinde 8 derece civarında seyrederken, gün içerisinde ise en yüksek 14 derece olacak.

Gün boyu şehrin birçok kesiminde sisli havanın görüleceğini bildiren Meteoroloji, Bursa için bugün herhangi bir yağış uyarısında da bulunmadı.

YARIN YAĞIŞ GELİYOR

Bursalıları pazar günü sağanak yağış bekliyor.

Meteorolojiden alınan bilgilere göre, Bursa'da hava sıcaklığı yükselişe geçse de YARIN sağanak yağış şehir genelinde yüzünü gösterecek.

Yer yer geçişli olması beklenen sağanak yağışın pazartesi günü de devam edeceğini bildren yetkililer, hava sıcaklıklarının ise 14 ila 17 derece bandında seyredeceğini bildirdi.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (23 OCAK 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR