Meteoroloji'den Bursa için kar açıklaması: Ne zaman sona erecek? (17 Ocak 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 17 Ocak 2021 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa'da cuma günü yüzünü gösteren ve cumartesi öğleden sonra şiddetini artırarak şehri beyaza bürüyen kar yağışı bugün de devam ediyor. Hava sıcaklığının sabah saatlerinde eksi 2 derecelere kadar düştüğü Bursa'da gün içerisinde ise en yüksek sıcaklık 1 derece. Kar yağışı günün tüm saatlerinde yer yer etkili şekilde görülmeye devam edecek.
BURSA , 17 Ocak 2021 Pazar, 08:50
Meteoroloji'den Bursa için kar açıklaması: Ne zaman sona erecek? (17 Ocak 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'da cuma günü sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, cumartesi günü (DÜN) de öğle saatlerinden itibaren kuvvetli şekilde devam etmişti.

Meteoroloji tarafından yapılan tahminlerde yağışın bugün ve yarın devam edeceği bildirilirken, Bursa'da hava sıcaklığı sabah saatlerinde eksi 2 derecelere, hissedilen sıcaklık ise eksi 6 derecelere kadar geriledi.

Gün içerisinde ise en yüksek ölçülen sıcaklık 1 derece olurken, hissedilen sıcaklık da gün içerisinde en yüksek 0 ila 1 derece olacak.

Kar yağışı tüm gün boyunca, şehrin birçok kesiminde yer yer etkili olmaya devam ederken, yağışın gece saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.

HAFTA KAR YAĞIŞIYLA BAŞLAYACAK

Bursalılar yeni haftanın ilk gününe de (YARIN) kar yağışıyla uyanacak.

Hava sıcaklığının gece saatlerinden itibaren eksi 7 derecelere kadar düşmesiyle birlikte Bursa pazartesi gününü kar yağışlı ve buz kesen bir hava sıcaklığıyla geçirecek.

Yarın gün içerisinde en yüksek sıcaklığın 0 derece olması beklenirken, kar yağışı ise gün boyu yer yer etkili olacak.

Salı gününden itibaren ise kar yağışı etkisini kaybederken, kar yağışının gerisinde bıraktığı soğuk hava etkisini gösterecek. Gece saatlerinde eksi 7 derece ölçülecek olan sıcaklık, gün içerisinde ise 0 derece olacak.

Çarşamba günü hava sıcaklığı gece saatlerinde eksi 10 derecelere kadar gerileyecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (17 OCAK 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR