Meteoroloji'den Bursa için sıcaklık açıklaması! (05 Mayıs 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 05 Mayıs 2021 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa'da dün yer yer yüzünü gösteren yağış geçişleri bugün şehir terk ederken, gün içerisinde hava sıcaktı en yüksek 24 derece olarak ölçülüyor. Gökyüzüne bugün bulutlu ve güneşli hava hakim olurken, yarın için ise bazı kesimlerde çok hafif yağış görülebilir. Öte yandan hafta sonu için yağış tahmininde bulunan meteoroloji pazar günü sıcaklıkta 10 derecelik bir düşüş olacağını bildirdi.
BURSA , 05 Mayıs 2021 Çarşamba, 09:21
Meteoroloji'den Bursa için sıcaklık açıklaması! (05 Mayıs 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa genelinde dün görülen yağış geçişleri akşam saatlerinden itibaren etkisini kaybederken bugün ise şehre bulutlu ve güneşli bir gökyüzü hakim.

Hava sıcaklığı gün içerisinde 24 dereceye kadar yükseliyor.

YARIN HAFİF YAĞIŞI GEÇİŞİ OLABİLİR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre, Bursa'da yarın (PERŞEMBE) hava sıcaklığı en yüksek 25 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde şehrin bazı kesimlerinde hafif yağış geçişler görülebilir.

CUMA günü için termometrelerin 27 dereceyi göreceğini bildiren meteoroloji, CUMARTESİ günü için ise gökgürültülü sağanak yağış beklendiğini duyurdu.

Hafta sonunun ilk gününde sağanak yağışla birlikte sıcaklık 29 derece olarak ölçülecek.

PAZAR günü ise yağış etkisini kaybederken hava sıcaklığı 10 dereceye yakın bir düşüşle 19 derecelere kadar geriliyor olacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (05 MAYIS 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR