Meteoroloji'den Bursa için sıcaklık açıklaması! (2 Eylül 2020 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 2 Eylül 2020 Çarşamba günü hava tahmin raporunu bildirdi. Bursa'da mevsim normallerinin üzerindeki sıcaklık etkisini sürdürmeye devam ediyor. Gün içerisinde termometreler 37 dereceye kadar ulaşırken, bunaltıcı bir gün daha Bursalıları bekliyor.
BURSA , 02 Eylül 2020 Çarşamba, 08:59
Meteoroloji'den Bursa için sıcaklık açıklaması! (2 Eylül 2020 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Son günlerde Türkiye genelinde bazı bölgelerde etkisini gösteren çöl sıcakları ile birlikte Bursa'da da bunaltıcı sıcaklık devam ediyor.

Bugün gün içerisinde termometrelerin 35-37 dereceye kadar ulaşacağını bildiren Meteoroloji, öğle saatlerinde güneşin dik geldiği saatlerde dikkatli olunması hususunda uyarı yaptı.

Mevsim normallerinin üzerindeki sıcaklığın Bursa'da yarın da etkili olması bekleniyor. Termometrelerin 38 dereceyi göstereceği Perşembe gününde Bursa'yı yine bunaltıcı bir hava bekliyor.

SICAKLIK DÜŞÜŞE GEÇECEK

Bursa'da sıcak havanın cumartesi gününden itibaren düşüşe gerçeği tahmin edilirken, hafta sonunun ilk gününde yağış görülebilir.

Cuma günü 38 derece bandından düşüşe geçecek olan sıcaklık, cumartesi günü ise 31 dereceye kadar geriliyor ve gün içerisinde bazı bölgelerde yer yer sağanak yağışlı yağmurun etkili olması bekleniyor.

Bursa'da pazar günü de hava sıcaklığı 31 derece civarında olacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (2 EYLÜL 2020)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR