Meteoroloji'den Bursa için yeni hafta açıklaması! (20 Aralık 2020 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 20 Aralık 2020 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa'da hafta sonu kısıtlamasının son gününde hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 13 dereceye kadar yükselirken, sabah saatlerinde etkili olan sisli hava yerini öğle saatlerinden itibaren parçalı bulutlu ve güneşli havaya bırakıyor. İl genelinde hava sıcaklığı hafta başından itibaren düşüşe geçerken, yarın sıcaklık en yüksek 10 derece olacak.
BURSA , 20 Aralık 2020 Pazar, 08:53
Meteoroloji'den Bursa için yeni hafta açıklaması! (20 Aralık 2020 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Türkiye genelinde uygulanan 81 ilde hafta sonu kısıtlamasının son gününde hava sıcaklığı Bursa'da sabah saatlerinde 4 dereceye kadar düşmüş durumda.

Sisli havanın şehir merkezinde de etkili olduğu görülürken, öğle saatlerinden itibaren parçalı bulutlu ve güneşli hava etkili oluyor.

Gün içerisinde sıcaklık en yüksek 13 dereceye kadar yükselirken, herhangi bir yağış da beklenmiyor.

HAFTA BAŞINDA SICAKLIK DÜŞÜYOR

Bursa'da genelinde yeni haftadan itibaren sıcaklık düşüşe geçiyor.

Pazartesi (YARIN) günü hava sıcaklığı gün içerisinde 10 derecelere kadar gerilerken, parçalı bulutlu ve güneşli hava şehir genelinde yüzünü gösteriyor.

Meteorolojiden alınan bilgilere göre, hafta başından itibaren perşembe gününe kadar herhangi bir yağış beklenmezken, sıcaklık salı günü 9 derece, çarşamba 10 derece, perşembe ise 14 derece olarak ölçülecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (18 ARALIK 2020)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR