Meteoroloji'den Bursa için yeni hafta açıklaması! (3 Ekim 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 3 Ekim 2021 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Bursa'da hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 23 dereceye kadar tırmanırken, öğle saatlerinden itibaren çok bulutlu gökyüzü şehre hakim. Öte yandan yeni haftada da termometreler 25 derecenin altındaki seyrini sürdürürken, hafta boyu parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzü bekleniyor.
BURSA , 03 Ekim 2021 Pazar, 09:34
Meteoroloji'den Bursa için yeni hafta açıklaması! (3 Ekim 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'da ekim ayı ile birlikte hava sıcaklıkları 25 derecenin altındaki seyrine devam ediyor.

Hafta sonunun son gününde hava sıcaklığı en yüksek 23 dereceye kadar tırmanırken, öğle saatlerinden itibaren çok bulutlu bir gökyüzü şehir genelinde yüzünü gösteriyor.

Termometreler akşam saatlerine doğru güneşli ve bulutlu gökyüzüyle birlikte 21 dereceye kadar gerilerken, Bursa'yı yeni haftada da benzer bir hava durumu bekliyor.

YENİ HAFTADA YAĞIŞ BEKLENMİYOR

Meteoroloji'nin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre, bugün (PAZAR) yapılan tahminlere göre Bursa'da yeni haftada yağış beklenmezken, sıcaklıklar sabit seyrine devam ediyor.

Yarın için (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre, parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte gün içerisinde en yüksek sıcaklık 23 derece olacak.

SALI günü sıcaklık 21 dereceye gerilerken, parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü şehir genelinde yüzünü göstermeye devam ediyor.

ÇARŞAMBA günü termometreler en yüksek 22 dereceyi ölçerken, PERŞEMBE günü ise sıcaklık yine en yüksek 23 derece seviyelerinde olacak.

Meteoroloji'den perşembe gününe kadar herhangi bir yağış tahmini gelmezken, hafta boyu şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü göstermeye devam edecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (3 EKİM 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR