Meteoroloji'den Bursa raporu
Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre Karadeniz kıyıları ve Güneydoğu Anadolu ile İstanbul, Kocaeli ve Sakarya çevrelerinde sağanak yağış bekleniyor. Kahramanmaraş, Malatya ve Elazığ'ın yüksekleri ile Kayseri çevrelerinde ise kuvvetli ve yoğun kar yağışı bekleniyor. Bursa'da hava sabah saatlerinde puslu, gün içinde parçalı bulutlu.
BURSA , 05 Aralık 2019 Perşembe, 09:02
Meteoroloji'den Bursa raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Karadeniz kıyıları, Güneydoğu Anadolu ile İstanbul ve Kocaeli'nin kuzeyi, Sakarya, Düzce, Ordu, Adana, Osmaniye, K. Maraş ve Hatay çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Doğu Anadolu (Ardahan hariç) ile Kırşehir, Kayseri, Konya, Nevşehir, Aksaray, Karaman, Niğde, Bayburt ve Gümüşhane çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Güneydoğu Anadolu ile Adana'nın doğusu, K. Maraş, Osmaniye ve Hatay çevrelerinde kuvvetli yağmur ve sağanak, K. Maraş'ın kuzey ilçeleri, Malatya ve Elazığ'ın yüksekleri ile Kayseri çevrelerinde yoğun kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don ile birlikte yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

BURSA SOĞUĞA TESLİM

Bursa'da sabah saatlerinde hava sisliyken gün içinde çoğunlukla parçalı bulutlu olacak. Hava sıcaklığı ise 3 ila 10 derece arasında değişecek.

BURSA İÇİN SAATLİK RAPOR (PERŞEMBE)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR