MHP'den Turhan Gençoğlu'na geçmiş olsun ziyareti
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Koçdemir ve MHP Bursa İl Başkanı Hasan Toktaş göçmen camiasının önde gelen isimlerinden Turhan Gençoğlu'nu ziyaret etti.
BURSA , 21 Ocak 2014 Salı, 14:38
MHP'den Turhan Gençoğlu'na geçmiş olsun ziyareti

Geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Balkan Rumeli Göçmenleri Konfederasyonu Genel Başkanı Turhan Gençoğlu'nu ziyaret eden İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir ve Hasan Toktaş,  geçmiş olsun dileğinde bulundu.  

Yalnızca Bulgaristan'dan gelen soydaşların değil, Batı Trakya, Rumeli ve diğer Balkan ülkelerinden, Kafkaslardan ve Kırım'dan gelen soydaşları aynı çatı altında toplayan ve bugün 36 İlde, 9 Federasyon ve 143 Dernek'ten oluşan ve ülkemizin Balkanlar nezdinde en büyük Sivil Toplum Örgütü olan Balkan Rumeli Göçmenleri Konfederasyonu Genel Başkanı Turhan Gençoğlu'nun Türk dünyası için önemli bir isim olduğunu belirten MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, bugüne kadar olduğu gibi Turhan Gençoğlu nezdinde tüm soydaşların her zaman yanında olduklarını söyledi.

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve geçmişte birçok ilde valilik yapan Dr. Kadir Koçdemir ise soydaşların özellikle kent kültürüne ve  sanayi kenti kimliği kattıkları zenginliğine dikkat çekerek, "Bursa bir göçmen kenti. Bursa'yı Bursa yapan bu maddi ve manevi zenginliğidir. Soydaşlarımızın mücadelesinin önemli isimlerinden biri olan Turhan Gençoğlu'nun sağlığına kavuşmuş olduğunu ve  eskisinden daha iyi görmek bizi fazlasıyla mutlu etti" şeklinde konuştu.

Uludağ İhracatçı Birlikleri  (UİB) Kordinatör Başkanı Orhan Gençoğlu da ziyarette hazır bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti paylaşan ve herzaman yanlarında olan konuklarına teşekkür eden Turhan Gençoğlu, yaklaşan yerel seçimler nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi'ne ve onun değerli mensuplarına başarılar diledi.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR