Milletvekili Ödünç: Bursa hepimizin
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tatile girmesi sonrası yürüttüğü "Tatil yok, çalışmaya devam" mottolu ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
BURSA , 02 Eylül 2020 Çarşamba, 14:10
Milletvekili Ödünç: Bursa hepimizin

Bursa'yı doğudan batıya, güneyden kuzeye ilçeler bazında gezen Milletvekili Ödünç'ün son durağı Gemlik, Orhangazi ve Yenişehir ilçeleri oldu.

Gemlik Kaymakamı Hasan Göç'ü makamında ziyaret eden Milletvekili Ödünç, "Yeşil Bursamızın mavi rengi sahil kentimiz Gemlik için her adımı atmaya, her yokuşu çıkmaya, her engeli aşmaya hazırız. Vatandaşlarımız, AK Parti olarak Gemlik ilçemizi ne kadar önemsediğimizi yerli otomobil fabrikamız TOGG şantiyesini gidip gezerek daha iyi anlayabilir. Gemlik barışın kentidir. Gemlik, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın her anlamda önemsediği ilçemizdir. Biz Bursamızın her ilçesini doğu batı, kuzey güney ayırmaksızın dolaşıyoruz. Her ilçemize ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunulması için çaba harcıyoruz. Bursa hepimizin, biz Milletvekili olarak bölge ayrımı yapmaksızın kentimizin her bölgesi ve konusu ile ilgileniyoruz. Sahada çalışmalarımızda her kesimden insanla bir araya gelerek, Bursa'mızda neler yapabiliriz konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR