Motosiklet eğitmeni sigortacının acı sonu! İkizlerini göremedi
Motosiklet eğitmeni ve sigortacı Emre Ercins (42), TEM Otoyolu'nda sapağı kaçırdığı için otomobilinin direksiyonunu aniden kıran bir sürücünün motosikletine çarpması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybetti. Emre Ercins'in ikiz bebeklerine hamile olan eşi iki ay sonra doğum yapacaktı.
GÜNDEM , 07 Mart 2017 Salı, 08:36
Motosiklet eğitmeni sigortacının acı sonu! İkizlerini göremedi

Emre Ercins bir sigorta şirketinin Bakırköy bölge müdürüydü. Meslektaşı Özge Ercins'le 2015 yılında evlenen Emre Ercins'in en büyük tutkusu ise motosikletti. Ayrıca motosiklet eğitmeni de olan Emre Ercins önceki gün Honda marka motosikletiyle yola çıktı. TEM Otoyolu Gaziosmanpaşa Sapağı'na geldiğinde, sapağı kaçıran bir otomobil sürücüsü aniden direksiyonu kırdı ve Emre Ercins'in motosikletine çarptı. Emre Ercins'in kontrolden çıkan motosikleti bariyerlere çarptı. Göğsünden darbe alan Emre Ercins yaralı olarak Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı ancak hastanede kalbi durdu. Emre Ercins yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Emre Ercins için dün Alibeyköy'deki Veysel Karani Camisi'nde ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi. Emre Ercins'in ikiz bebeklere hamile eşi Özge camiye doktor kontrolünde getirildi. Özge Ercins cenaze namazısını, eşinin tabutunun yanına konulan bir taburede bekledi. Emre Ercins ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Kulaksız Mezarlığı'nda defnedildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR