Mudanya'da trafiği rahatlatacak hizmet
Mudanya'da artan nüfusla birlikte ulaşımın daha sağlıklı yapılabilmesi için 2014 yılından bu yana üst yapıya önem veren Mudanya Belediyesi, kullanılamaz hale gelen cadde ve sokaklarda yenileme işlemlerini sürdürüyor
BURSA , 24 Mayıs 2018 Perşembe, 13:04
Mudanya'da trafiği rahatlatacak hizmet

Mudanya'da fazla kullanılmayan cadde ve sokaklarda yenileme çalışmalarını sürdüren Mudanya Belediyesi; Ömerbey, Eğitim, Burgaz, Halitpaşa, Yalı, Siteler, Yeni Mahalle, Yalıçiftlik, Akköy, Esence ve Evciler'de toplamda 41 bin metrekare parke taşı döşeyecek.

Mudanya'da artan nüfusla birlikte ulaşımın daha sağlıklı yapılabilmesi için 2014 yılından bu yana üst yapıya önem veren Mudanya Belediyesi, kullanılamaz hale gelen cadde ve sokaklarda yenileme işlemlerini sürdürüyor. Sokak sokak yürütülen çalışmalarla ilçeye yeni ve modern bir görünüm kazandıran Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, ilçe genelinde ihtiyaç duyulan bölgeleri parke taşılarıyla kaptalıyor. Ömerbey, Eğitim, Burgaz, Halitpaşa, Yalı, Siteler, Yeni Mahalle, Yalıçiftlik, Akköy, Esence ve Evciler'de toplamda 41 bin metrekare parke taşı döşenecek. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin saat gözetmeksizin çalıştığını söyleyen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, "Gerek kendi planlamalarımız gerekse de mahalle muhtarlarından gelen talepler neticesinde ilçe genelinde önümüzdeki süreçte çalışmalarımız devam edecek. Bu güne kadar kırsalda dahil Mudanyalıların taleplerinin de ötesinde bir çalışma yürüttük. Bakım ve onarım çalışmaların yanı sıra, vatandaşların resmi olarak ilettikleri talepler değerlendirilerek çalışma programı içerisine alındı. İhtiyaç duyulan sokak ve caddelerde onarım çalışmalarımız devam edecek" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR